Hurtownia zabawek Trifox.

W doskonałej jakości asortyment dla sklepów detalicznych z zabawkami czy akcesoriami dla najmłodszych można zaopatrzyć się prosto, szybko i na preferencyjnych warunkach. A wszystko dzięki hurtowni Trifox z Bielska – Białej. Przedsiębiorstwo to powstało w wyniku połączenia firm Irex oraz Pisarek, które od wielu lat specjalizowały się w dystrybucji zabawek krajowych oraz zagranicznych.

Hurtownia Trifox zajmuje w Bielsku – Białej nie tylko biuro, ale też olbrzymią halę sprzedażową, w której można znaleźć ekspozycję ponad 6000 modeli produktów. Asortyment jest niezwykle zróżnicowany i obejmuje różne typy zabawek dla najmłodszych dzieci, stymulujących prawidłowy rozwój psychoruchowy, jak i zabawek edukacyjnych, układanek, gier planszowych. Na stronie internetowej Trifox podzielono produkty na praktyczne kategorie. Wszystkie zabawki oferowane przez hurtownię wyróżnia wysoka jakość, jak również posiadanie niezbędnych certyfikatów oraz atestów. Priorytetem firmy jest nie tylko dostarczanie najlepszych, ale i w pełni bezpiecznych dla małych użytkowników zabawek.

Sklep internetowy na miarę potrzeb

Sklep internetowy Trifox pozwala w sposób niemal intuicyjny dokonać zakupów. Klientami hurtowni mogą być zarówno drobni, jak i reprezentujący większe koncerny przedsiębiorcy, a także osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą. Dzięki hurtowni Trifox można skorzystać z preferencyjnych cen – co przekłada się potem na konkurencyjność sklepu na rynku. Oferta Trifox obejmuje wyroby krajowych oraz działających w skali globalnej producentów. Znajdują się wśród nich takie firmy, jak: Clementoni, Mattel, Hasbro, SunDay, Marioinex, Hot Wheels, Trefl, Ravensburger.

Nastawienie na ciągły rozwój

Kategorie zabawek proponowane przez Trifox są niezwykle zróżnicowane, podzielone pod względem wieku użytkowników, ale też tego, czy będą one służyć do zabawy wewnątrz czy też na dworze. Wśród najpopularniejszych modeli zabawek można znaleźć: lalki i akcesoria, sterowane zdalnie samochody, interaktywne maskotki, zestawy do eksperymentów, zestawy kosmetyków, zestawy do wyrobu koralików, puzzle, gry planszowe (dla dzieci w różnym wieku), gry logiczne, piłki i materace do zabawy w wodzie (sezonowe na lato). W hurtowni nie zapomniano także o wymagających ciągłej stymulacji najmłodszych dzieciach – dostępne są bujaczki, klocki do układania, edukacyjne maty, zabawki sensoryczne, pluszaki, grzechotki, specjalne instrumenty muzyczne.

Zakupy w hurtowni mogą mieć zatem postać kompleksową, co ma zdecydowanie korzystny wpływ na funkcjonowanie każdego biznesu. Hurtownia zabawek Trifox każdorazowo dąży do zbudowania długofalowych więzi z kontrahentami. Stąd też – asortyment ciągle ulega rozbudowie, warunki współpracy są preferencyjne, a trendy oraz informacje zwrotne stanowią ważny element strategii rozwojowej hurtowni. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Trifox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here